Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од ’90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Артистка создава неверојатни шолји за кои црпи инспирација од '90-тите

Погледнете ги и овие неверојатни скулптури направени со моторна пила.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар