Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Елен Шејдлин е руска артистка која нè поканува во нејзиниот креативен и чуден свет. Нејзините фотографии не се како совршените кои сме навикнати да ги гледаме секојдневно. Таа има бизарни идеи, кои можат да бидат непријатни, но и импресивни во исто време предизвикувајќи силни реакции и толкувања. Нејзините бизарни и креативни фотографии ја направија популарна на Инстаграм, а во продолжение можете да ги погледнете најдобрите.

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

Артистка од Русија стана популарна на социјалните мрежи со нејзините бизарни фотографии

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар