Артист илустрира слатки сеќавања од детството во кои лесно ќе се пронајдете - Part 2

Артист илустрира слатки сеќавања од детството во кои лесно ќе се пронајдете

Погледнете ги и овие 13 илустрации кои покажуваат дека детството некогаш било многу поубаво од сега.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар