17-годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња

Многумина велат дека најтешки модели за фотографирање се животните и бебињата, но кога ќе ги погледнете фотографиите кои ги прави 17-годишната Џесика Трин ќе сфатите дека трудот се исплати. Главни јунаци на нејзините слатки и неодоливи фотографии се златниот ретривер Чапи и австралискиот овчар Дејзи.17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучињаТаа фотографиите ги прави со апарат „Cannon 7D“ и секогаш се обидува да ги овековечи моментите на среќа заедно со своите кучиња.17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња17 годишна девојка прави слатки фотографии со нејзините кучиња


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар