23 февруари 2022 | Кафе пауза

Дали оризовата вода е здрава за вашата коса?

Сигурно постои добра причина зошто азиските жени со векови ја користат оризовата вода за нега на косата и кожата.

Кои 4 хороскопски знаци ќе се збогатат во март?

Во март среќата ќе им биде особено наклонета на овие хороскопски знаци.