14 март 2020 | Кафе пауза

Љубовта како лек

Кој не сака да биде заљубен, да има пеперутки во стомакот и да се чувствува непобедливо?

15 туш кабини со кои ќе заборавите на кадата во бањата

Туш кабината зазема помалку простор, што ја прави попрактична од кадата и лесно прилагодлива во секој стил на бања.

Торта со кафе и кремаст фил готова за половина час

Обожувачите на кафе и слатки нешта преку овој десерт ќе го добијат својот совршен спој.

Секој хороскопски знак има среќен број во игрите на среќа: Дали знаете кој е вашиот?

Колку се големи вашите шанси за добивка на лото? Хороскопот може да ви помогне да го откриете тоа!