Тренди фустани за на плажа

Има толку многу песни во кои се пее за летото, за тој период кога сме на одмор, далеку од сè. Но, кога се навраќаме наназад на сите тие спомени, не може да не помислиме на летните фустанчиња кои сме ги носеле за време на авантурите со згодниот странец, на забавите до раните утрински часови, или пак на долгите прошетки со пријателите покрај брегот на плажата…Тренди фустани за на плажаПолупровидните фустани ги прават сите девојки да изгледаат, па и да се чувствуваат посекси. Оваа сезона во тренд ќе бидат црвените, портокаловите, жолтите и белите фустани во комбинација со големи ѓердани и алки. Погледнете дел од најновите летни колекции на фустани за 2013 година:Тренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажа


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар