Тантричка масажа која секоја жена би сакала да ја искуси

Тантричка масажа која секоја жена би сакала да ја искуси

Тантрата е источна метода на манипулација на сексуалната енергија, чијашто цел е просветлување. Со други зборови, сексуалната енергија треба да се подигне на многу повисоко ниво за да се постигне т.н. крајна цел на човековата свест.

tantrichka-masazha-koja-sekoja-zhena-bi-sakala-da-ja-iskusi-kafepauza.mk

Видеото покажува што може да се постигне со вистинските вештини на контрола на енергијата. Целата сесија трае 21 минута, но во видеото ги гледаме крајните ефекти. После ваква глетка на мултикратно задоволство на целото тело, сигурно и самите ќе сакате да ја научите техниката. Добрата вест е дека секој може да научи да дава тантричка масажа. Што чекате?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар