Специфична зимска колекција од „Nike“

Ова е една од најновите колекции на „Nike“, наречена „Tier Zero“. Колекцијата е направена во соработка со „Fox Brothers“, а ја сочинуваат два интересни пара патики и една специфична јакна.

Специфична зимска колекција од „Nike“

Сите парчиња во колекцијата се направени од кожа и волна, со што се гарантира издржливоста и топлината на продуктите. Парчињата од колекцијата се направени во ограничен број, па доколку сакате да отскокнувате од толпата, можете да си ги нарачате и да изгледате урбано и кул.

Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“ Специфична зимска колекција од „Nike“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар