Совршен маникир за Денот на вљубените

Подготвени сте за Денот на вљубените? Има само уште неколку дена, па доколку сè уште немате идеја за маникир, погледнете ги овие одлични предлози кои со сигурност ќе ви се допаднат. Бидете креативни и изненадете го вашето момче со уникатен дизајн кој ќе го привлече неговото внимание. Маникирот е најдобриот моден додаток, па токму затоа изберете мудро…

Совршен маникир за Денот на вљубените

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар