Најлудите бјути трендови кои мора да останат во 2017-та година - Part 2

Најлудите бјути трендови кои мора да останат во 2017-та година

7. Веѓи во облик на змија

8-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

8. Усни во облик на змија

9-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

9. Веѓи исплетени во плетенка

10-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

10. Контурирање

11-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

11. Премногу хајлајтер

12-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

12. Шминкање на ушите

13-site-najludi-bjuti-trendovi-koi-mora-da-ostanat-vo-2017-ta-godina-www.kafepauza.mk_

Погледнете ги водечките бјути трендови за оваа лето, за кои се надеваме дека ќе ги гледаме и понатаму.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар