Секси колекција од „Victoria’s Secret“ за ноќ која нема никогаш да ја заборавите

Victoria’s Secret“ повторно изненадува со одлична колекција на долна облека која нема да ве остави рамнодушни. Како и секогаш овие секси парчиња облека ја нагласуваат женственоста, но истовремено изгледаат елегантно и гламурозно. Инспирирани од иконската париска мода, со детали од свила, чипка, неодоливи бои или цветни дезени, оваа колекција вклучува по нешто за секоја девојка. Изненадете го вашиот партнер со некоја од овие комбинации и приредете му ја ноќта која ни двајцата нема никогаш да ја заборавите.

Колекција од „Victoria's Secret“ за ноќ која нема никогаш да ја заборавитеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар