Рајскиот живот на мачињата

Рајскиот живот на мачињата

Ако сте љубители на животни и особено ви се драги мачињата, после овие фотографии најверојатно ќе ги засакате уште повеќе.Рајскиот живот на мачињатаТие се нежни, слатки и мили суштества кои сакаат да си дремнуваат на секои 2 часа, а она што е интересно во врска со тоа е нивната потрага по соодветната положба за спиење.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Huhu Reply

  da mozam, site doma kje si gi zemam. definitivno mi se najmilite zivotincinja sto postojat =)))

 2. Anomis Reply

  ja ne sakam macki ali ovie se mn slatki…i moeto kutre vaka spie osobeno so jazikot nadvor hahah zs e mn malecok-maltezer 2 kila i 750 gr. (i ne raste poise) e ist ko maceee

  • Име Reply

   dobro mora da pisuvas za tvoeto kuce vo statija za macinja?

Остави коментар