Прекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на „Guess“

Прекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на „Guess“

„Guess“ е презадоволен што има можност успешно да го прослави својот 30-ти роденден. Фотографката Елен Вон Анверт со својот препознатлив црно-бел стил и со прекрасната Клаудија Шифер повторно успева да направи одлични фотографии за новата кампања наречена „Guess what’s sexy?“Прекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessФотографиите, како и видеото биле снимени на локација во Соренто, Италија и покажуваат мал дел од ограничената роденденска колекција на „Guess.“ Оваа колекцијата била инспирирана од најпопуларните парчиња облека кои можат да се најдат во архивите на нивниот официјален веб-сајт.Прекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на Guess

Клаудија Шифер веќе има работено како модел на „Guess“ во 1989 година, но овој пат таа се враќа со полн сјај. Погледнете ги и останатите фотографии од оваа „жешка“ фото сесија…Прекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessПрекрасната Клаудија Шифер во роденденската кампања на GuessБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар