Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ако не можете да им одолеете на летото и на летните забави, сè што навистина треба да направите е да му се препуштите на моментот. Опуштете се, уживајте и создајте незаборавни спомени, а овие парчиња облека ќе ја направат вашата комбинација да изгледа совршено.

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

1. Летни шорцеви

Елегантните шорцеви со висок струк се совршени за летото. Без разлика дали планирате дневно излегување или ноќна забава со класична бела кошула, ќе изгледате фантастично.

2. Летни панталони

Исто како шорцевите, ленените панталони со висок струк се комбинираат совршено со бело горно парче облека што дава совршен контраст на вашите големи рамки за очила. Доколку барате поинтересна монохроматска или впечатлива комбинација, зелениот сатенски комплет е идеален за вас, како и црно-белиот комбинезон. Ова лето е совршено за топли бои, односно за оние што привлекуваат внимание и што оставаат силен впечаток. Жолтите, виолетовите и портокаловите нијанси изгледаат одлично во комбинација со неутрални тонови.

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

 

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Ова се најмодерните панталони и шорцеви за летниот период

Погледнете ги и овие ранчиња со интересен принт.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар