Новата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми Скот

Новата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми Скот

Спремете се за новата екстравагантна колекција есен/зима 2012 на „Adidas Originals“ направена од познатиот дизајнер Џереми Скот. Повторно храбриот дизајнер нуди многу несекојдневни и атрактивни модели на обувки, а барем еден од нив може да ги задоволи вкусовите на кого било.Новата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотПовторно е вклучен неговиот препознатлив модел на обувки со крилја, но овој пат има и многу чудни и необични форми, дезени, бои и силуети.Новата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми СкотНовата колекција есен/зима 2012 на „Адидас“ креирана од Џереми Скот


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. ana Reply

  Не им требаат на “Адидас” вакви колекции се губи спортскиот дух во брендот. Воопшто не ми се допаѓаат.

 2. небитна Reply

  Грозно

 3. Ангела Reply

  Погрозни не можеа да бидат.

 4. Ne e vazno Reply

  Ептен се грозни…..

Остави коментар