Нова елегантна колекција на Ели Сааб дизајнирана за сите видови пригоди

Без разлика дали станува збор за одење на факултет, на работа, за вечерно излегување или пак, за свечен настан, оваа есенско-зимска колекција на Ели Сааб овозможува по нешто за сите пригоди и вкусови. Темните бои кои преовладуваат во оваа колекција совршено одговараат на ниските есенски и зимски температури, додека пак самите модели како и секогаш претходно, се карактеризираат со едноставна елегантност. Погледнете…

Нова елегантна колекција на Ели Сааб дизајнирана за сите пригоди

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар