Њујоркер – колекција „Censored“, есен 2013

Секси, жешка и неодолива. Со овие три збора може да се опише новата есенска колекција на долна облека од Њујоркер. Дизајнерите повторно си играат со различни комбинации на материјали и како и секогаш, крајниот резултат е повеќе од одличен. Ви треба мало зачинување на вашата долна облека? Погледнете ги наредните неколку модели…Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013„Censored“ вклучува и машка колекција. Дизајнот е едноставен, но далеку од обичен. Таа е токму она што денешните мажи го бараат. Погледнете и сами…Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013 Њујоркер - Колекција „Censored“ есен 2013


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар