Неверојатен нов тренд: Коса со боите на галаксиите

Коса со боите на галаксиите е варијација на пастелните и виножито трендови која ги освои социјалните мрежи. Она што го прави овој тренд поинаков од останатите е што секоја личност ја објавува својата нова неверојатна фризура покрај галаксија, маглина или ноќно небо со слични бои. Што мислите, дали и вие би се осмелиле да го пробате овој тренд?

(1) Неверојатен нов тренд: Коса со боите на галаксиите


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар