Нема да можете да им одолеете: Во овие панталони секоја жена изгледа прекрасно

Освен тоа што секоја жена изгледа одлично во нив, тие се и многу удобни. Овој модел е вистинска добитна комбинација. Во нив, вишокот килограми ќе биде помалку видлив, а нозете ќе изгледаат повитки.

Нема да можете да им одолеете: Во овие панталони секоја жена изгледа прекрасно

Ниту познатите дами не се спротивставија на овој тренд, па кралицата Летиција, Ева Лонгорија и многу други познати дами се шетаат во овој модел.

Високиот струк и врзувањето околу половината се главните причини зошто овие панталони стојат толку добро. Во комбинација со високи потпетици, ќе изгледате уште подобро бидејќи вашите нозе ќе изгледаат подолги.

Нема да можете да им одолеете: Во овие панталони секоја жена изгледа прекрасно

Овие панталони изгледаат елегантно, но и урбано, така што може да се комбинираат во многу различни варијанти. Нема да згрешите да ги носите со патики и со кожена јакна за поопуштени ситуации, но можете да ги носите и на работното место и на вечерно излегување.

Нема да можете да им одолеете: Во овие панталони секоја жена изгледа прекрасно

Погледнете кој е моделот на фармерки што треба да го имате оваа пролет.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар