Не трошете ги парите залудно: Само овие 3 модели на џемпери ви се потребни за оваа зима

Не трошете ги парите залудно: Само овие 3 модели на џемпери ви се потребни за оваа зима

Полека зачекоруваме кон зимата, па мора да знаете кои модели на џемпери ќе ја одбележат оваа сезона. Во бутиците веќе пристигнаа новите модели, а тие се инспирирани од популарните парчиња кои ги носат познатите „ит“ девојки. Ќе забележите дека на модната сцена ќе бидат актуелни неколку модели на џемпери, од XXL џемпери со ролка, џемпери на врзување, па сè до долги наметки. Но, без многу филозофирање и размислување, набавете ги овие 3 модели на џемпери.

0-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_

1. XXL џемпер со ролка

 3-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_ 4-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_

2. Џемпер на врзување

5-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_ 6-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_ 7-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_

3. Долги наметки

8-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_ 10-ne-troshete-gi-parite-zaludno-samo-ovie-3-modeli-na-dzhemperi-vi-se-potrebni-za-ovaa-zima-www.kafepauza.mk_


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар