Игор Џамбазов се отвори за својот здравствен проблемУтре (сабота) во 19.15 ч на Телма започнува новата сезона од шоуто Еден на Еден. Гостин на Жаре му е редовниот гостин, човекот за кого сите сме секогаш заинтересирани, Игор Џамбазов. Не го пропуштајте стартот на седмата сезона од популарното македонско ток шоу!

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар