Накит за сите љубители на познатите приказни, инспириран од книгите

Накит за сите љубители на познатите приказни, инспириран од книгите

Кога ќе се поврзете со одредена книга на подлабоко ниво, оваа врска не завршува со завршувањето на приказната. За сите оние кои се маѓепсани од делата како Хари Потер и Господарот на прстените, овие прекрасни парчиња накит се нешто што едноставно мора да го имаат. Зарем има подобар начин да ја покажете вашата љубов кон овие книги?

Накит за сите љубители на познатите приказни, инспириран од книгите

Ѓерданот на Хермиона


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар