Најжешките фризури за лето 2016

Најжешките фризури за лето 2016

Изгледа за време на летната сезона ќе преовладуваат плетенките, како и различните дизајни на косата која ја прават што е можно понеобична. Девојките на социјалните мрежи веќе ги споделија своите креативни идеи за фризури во исчекување на топлото лето, покажувајќи ни дека овој пат се заборава на едноставните пуштени коси и се започнува со еден сосема нов тренд. Па, која е вашата омилена фризура од овие?

(1) Најжешките фризури за лето 2016 (2) Најжешките фризури за лето 2016


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар