Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolce&Gabbana“

Доколку сте љубители на модата која ги рефлектира доцните 50-ти години од минатиот век, тогаш со сигурност ги почитувате моделите кои ги прави модната куќа „Dolce&Gabbana“.Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Овие ретро кроеви се фантастични, а на скоро секое мало ремек-дело од оваа колекција, централен материјал е скапоцената сицилиска тантела.Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“ Најубавите фустани од најновата колекција на „Dolceamp;Gabbana“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар