Набрани здолништа – совршени за секоја пригода

Набрани здолништа – совршени за секоја пригода

Пролетен тренд кој оваа година не смеете да го прескокнете е набраното здолниште. Пред сè, набраните или здолништата со фалти, се вклопуваат во секаква пригода, доаѓаат во различни бои и должини, лесно се комбинираат со различни аксесоари, а може да ги носите на рамни обувки, но и на високи потпетици. Овие здолништа одговараат на повеќе форми на женското тело, а воедно се одлични за високите температури кои ни претстојат.

Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода Набрани здолништа – совршени за секоја пригода


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар