Мода на иднината: неверојатен флуоресцентен фустан

Мода на иднината: неверојатен флуоресцентен фустан

Интересно, уникатно, необично… се само некои од зборовите што поминуваат низ мислите на оние кои го виделе ова видео. Станува збор за неверојатниот флуоресцентен фустан дизајниран од Чарли Бакет, кој доколку некогаш имате можност да го облечете, дефинитивно не би останале незабележани на вашето вечерно излегување.Мода на иднината: неверојатен флуоресцентен фустанБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар