Миранда Кер за есенската колекција на „Манго“

Шпанскиот бренд „Манго“ и за следната сезона подготвил многу интересна колекција. Во главната улога за презентација на колекцијата есен 2013 е ангелот Миранда Кер, а фотосесијата ја направиле фотографите Инез ван Ламсверде и Винуд Матадин.Миранда Кер за есенската колекција на Манго

„Ми се допаѓа тоа што Инез и Винуд ја направија кампањата многу реалистична и природна, што одлично се совпаѓа со колекцијата. Тие завршија фантастична работа, како и секогаш!“ – вели Миранда.

Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго Миранда Кер за есенската колекција на Манго


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар