Маникири одобрени од Дедо Мраз

Маникири одобрени од Дедо Мраз

Понесете ја празничната магија со себе! Дедо Мразовци, снешковци, елки, снегулки, пингвини, Рудолф со црвеното носе… Доколку сте во потрага по забавен и драматичен начин да го развеселите вашиот изглед за новогодишната вечер, одговорот можеби лежи во вашите раце. Погледнете го нашиот избор на најинтересни и најслатки новогодишни и божиќни дизајни на нокти и кажете ни како ќе изгледаат вашите прстиња за празниците. 🙂

Маникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо МразМаникири одобрени од Дедо Мраз


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар