Маникир инспириран од Хари Стајлс

Маникир инспириран од Хари Стајлс

Освен добрата музика, Хари Стајлс е одлична инспирација за модни комбинациии, а не можеме да заборавиме и на еден од неговите најсовремени атрибути: неговите совршени маникири. Ние решивме да ги споделиме најубавите со вас, а тие исто така се и многу лесни, па можете да ги направите и сами дома.

Маникир инспириран од Хари Стајлс

 

Маникир инспириран од Хари Стајлс

 

Маникир инспириран од Хари Стајлс

 

Маникир инспириран од Хари Стајлс

 

Маникир инспириран од Хари Стајлс

 

Маникир инспириран од Хари Стајлс

Маникир инспириран од Хари Стајлс

Погледнете ги овие 10 идеи за летен педикир.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар