Магично дизајнирани нокти кои раскажуваат цели приказни

Магично дизајнирани нокти кои раскажуваат цели приказни

Постојат многу талентирани девојки и жени кои знаат да направат вистинска уметност од ноктите. Сепак, дизајните што ги избравме во оваа колекција се разликуваат бидејќи овде петте нокти на раката раскажуваат цела мини приказна.

Уметноста на ноктите е секако за почит. Бара многу креативност и трпение, а „платното“ за работа многу го ограничува просторот. Во овие приказни илустрирани на нокти, уметноста се издигнува чекор погоре.

Уживајте и инспирирајте се.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар