Љубовен маникир – 40 идеи за Денот на вљубените

Љубовен маникир – 40 идеи за Денот на вљубените

Доколку го обожавате духот кој владее насекаде околу нас кога се приближува Денот на вљубените, можете и самите да направите да се чувствувате уште поисполнето. Без разлика дали ќе го поминете овој ден со љубениот или не, дајте им љубов на вашите нокти – направете маникир во знакот на љубовта. Ви даваме 40 одлични идеи. Изберете го маникирот кој ви се допаѓа или пак инспирирајте се и направете нешто сосема оригинално.

Љубовен маникир – 40 идеи за Денот на вљубенитеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар