Мерил Стрип може да направи сè да звучи интересно

Видеото од гостувањето на Мерил Стрип во шоуто на Елен ќе ве изнасмее до солзи. Актерката има играно многу различни улоги во својата кариера и очигледно не ѝ било проблем да влезе во секој од тие карактери. Елен сака да ѝ го докаже тоа на јавноста на многу интересен начин.

Мерил Стрип може да направи сè да звучи интересно

Првата задача е да прочита рецепт со секси глас, втората – да чита сообраќаен извештај како жена со предпородилни болки, додека последниот предизвик е да биде тинејџер во фаза кога сè во животот му пречи, притоа читајќи статија од Википедија.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар