Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012

Новиот каталог на модната куќа „Victoria’s Secret“ насловен како „Girls Just Wanna Have Sun“ е посветен на костимите за капење за ова лето. Овој светски бренд, за ова лето навистина има подготвено фантастични парчиња, на кои ниедна девојка нема да остане рамнодушна.Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Со баланс помеѓу изборот на боите и класичниот стил, брендот се обидува да ја нагласи големата разновидност на примамливи модели кои ќе ги одбележат следниве неколку месеци. Разните цветни принтови, риги и украсниот накит ќе придонесат да изгледате забавно и со младешки дух.Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Martina Reply

    Prekrasni se 🙂

  2. Andrijana Reply

    mnogu se ubavi

Остави коментар