Кошула-фустан: Идеално модно парче за топлите денови

За време на летните денови, потребни ви се модни парчиња во кои ќе ви биде удобно, но и што ќе бидат во тренд. Едно од нив е модното парче 2 во 1 во кое можете да заблескате на деловен состанок, но и во вечерните часови. Станува збор за кошула-фустанот со кој можете да носите патики, но и сандали или чевли.

Ова парче облека се комбинира со сè, па дефинитивно нема да можете да му одолеете во текот на летото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brittany Bathgate (@brittanybathgate) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Em | Blooming Magnolias Blog (@em.bloomingmagnoliasblog) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BLUEANDWHITESTRIPED (@blueandwhitestriped) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maud 🤎 (@maudempress) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bubbleroom (@bubbleroom) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KARIN // FASHION BLOGGER (@the_fashion_pheromone) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N D R E I A♈️ (@andreiaprieto) on

Погледнете каков накит ќе се носи во текот на летото.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар