Комбинации што ќе сакате да ги носите, дури и ако не планирате бременост

Комбинации што ќе сакате да ги носите, дури и ако не планирате бременост

Деновите поминати во карантин инспирираа многумина да се позанимаваат со својот приватен живот и да спроведат некои од своите семејни планови, а веројатно тоа е причината зошто многу инфлуенсерки објавуваат дека се бремени. Погледнете како овие девојки остануваат модерни и покрај сите промени што ги доживува женското тело во текот на тие девет месеци. Она што можете да го научите од набљудувањето на овие комбинации е како да направите аутфит што ќе биде удобен за носење, а истовремено да бидете дотерани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Tol (@lindatol_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viky Rader (@vikyandthekid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexandra Rose McNally (@alexandrarosemcnally) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hanna Stefansson (@hannastefansson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanne 💋 (@jeannedamas) on

Погледнете како успешно да ги стилизирате шишките за време на променливиот есенски период.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар