Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“

Познатата моделка на „Victoria’s Secret“, Кендис Сванепол, од неодамна стана заштитно лице на колекцијата пролет-лето 2013 на компанијата „Swarovski“. Компанијата пред извесно време ја промовираше колекцијата „All Things Extraordinary“ преку фотосесијата со познатата моделка.

Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“

Благодарение на помошта од познатиот фотограф Ник Најт, Кендис изгледа фантастично и самоуверено, а новата колекција на „Swarovski“ едноставно како и секогаш, блеска.

Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“Кендис Сванепол ново заштитно лице на „Swarovski“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар