Греми 2015: Модата на црвениот тепих

Греми 2015: Модата на црвениот тепих

Вчера беше доделувањето на престижните награди Греми и како и секогаш можевме да видиме навистина интересни и уникатни модни комбинации. Започнувајќи од неверојатниот фустан на Тејлор Свифт, сè до лошиот избор на Ријана, погледнете дел од модата на црвениот тепих…

Греми 2015: Модата на црвениот тепих

Тејлор Свифт

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар