Фраерски модел патики од Конверс

Фраерски модел патики од Конверс

Соработката помеѓу дизајнерот Џон Варватос и Конверс резултирала со одличен пар високи патики кои се многу модерни и изобилуваат со интересни детали. Комбинацијата од црна кожа и конусни нитни им даваат на овие патики примамлив изглед, а ветуваат и долготрајност и издржливост.Фраерски модел патики од Конверс Фраерски модел патики од Конверс Фраерски модел патики од Конверс Фраерски модел патики од Конверс Фраерски модел патики од Конверс


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар