Ели Сааб колекција пролет/лето 2015

Ели Сааб колекција пролет/лето 2015

Оваа година на Париската модна недела изобилува колоритноста, а тоа најмногу може да се забележи во новата пролетно-летна колекција на Ели Сааб. Како и секогаш претходно, тој покажува дека совршено го познава вкусот на жените и креира колекција во која има дизајни за сите видови настани. Погледнете како овие прекрасни модели изгледаа на модните писти во Париз.

Ели Сааб колекција пролет/лето 2015
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар