Елегантна и префинета колекција од Зухаир Мурад

Зухаир Мурад повторно запрепастува со својата нова елегантна и префинета колекција која секоја жена би посакала да ја има. Започнувајќи од долги вечерни фустани кои нежно паѓаат по вашето тело, па сѐ до кратки и секси модели кои ви ги истакнуваат долгите нозе, оваа колекција има по нешто за сите вкусови. Погледнете како неговите модели изгледаа на модните писти.

Елегантна и префинета колекција од Зухар Мурад

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар