Блејзерот останува на модната сцена: Како да го носите оваа есен?

Бидејќи 70-тите сè уште се на модната сцена, блејзерот можете да го носите врз ролка, со ѕвонарки, а чантата и шалот со реси се вистинските детаљи за модерен ретро изглед во сите прилики.

10-blejzerot-ostanuva-na-modnata-scena-kako-da-go-nosite-ovaa-esen-www.kafepauza.mk_11-blejzerot-ostanuva-na-modnata-scena-kako-da-go-nosite-ovaa-esen-www.kafepauza.mk_ 12-blejzerot-ostanuva-na-modnata-scena-kako-da-go-nosite-ovaa-esen-www.kafepauza.mk_


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар