Би носеле ли чанти од овошје?

Би носеле ли чанти од овошје?

Познатиот бренд на чанти Хермес на доста креативен начин ја претстави својата нова Hermes Kelly Picnic Bag. Идеална за пикник, во неа можете да ги соберете сите потребни работи за тотално да се опуштите и да уживате во својот слободен ден. Погледнете што сè може да ставите во овие чанти. 🙂“Би“Би“Би“Би“Би“БиСепак, во продавниците може да се купи само овој модел.“Би


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар