6 верзии на боб фризурата што ќе бидат голем хит оваа есен

6 верзии на боб фризурата што ќе бидат голем хит оваа есен

Боб е една од најпопуларните фризури што многу дами ја пробале. Оваа фризура изгледа многу добро и може да се стилизира на многу начини. Постојат толку многу различни видови боб, а погледнете кои ќе бидат најпопуларни оваа есен.

1. Краток боб инспириран од 90-тите години

2. Слоевит боб со средна должина

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Riawna Capri | Hairstylist (@riawna)

3. Боб со „заоблени“ врвови

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Hair Bros (@thehairbros)

4. Боб што е подолг напред и пократок назад

5. Боб со меки, нежни врвови

 

View this post on Instagram

 

A post shared by George Northwood (@georgenorthwood)

6. Лоб

Погледнете која најмногу запоставена боја се враќа на модната сцена оваа есен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар