5 вежби кои можете да ги правите додека лежите во кревет

5 вежби кои можете да ги правите додека лежите во кревет

Првите калории ги согорувате додека посегнувате по алармот. Откријте ги и останатите утрински вежби, кои можете да ги правите додека лежите удобно во креветот… 🙂

5 вежби кои можете да ги правите додека лежите во кревет


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар