5 работи во врска со вас за кој вашиот дечко им се фали на другарите

5 работи во врска со вас за кој вашиот дечко им се фали на другарите

Можеби нема да ви каже вас дека го прави тоа, но сигурно нема да се воздржува пред другарите. Ако ја нашол девојката од соништата, ќе сака и редовно да си се фали со вас. Еве за што најмногу.


5-raboti-vo-vrska-so-vas-za-koj-vashiot-dechko-im-se-fali-na-drugarite-kafepauza.mk

1. Колку сте нормална

Вие дефинитивно не сте како другите девојки, а особено не како девојките на неговите другари. Вие стоите цврсто на земја и немате проблеми со тоа што тој излегува сам со другарите.

2. Одличниот сексуален живот

Ова е една од работите со која сите момци никогаш нема да престанат да се фалат, дури ни на постари години.

3. Вашите успеси

Мажите сакаат успешни жени, а кога ќе успеат да добијат таква покрај себе, не престануваат да зборуваат за нејзините постигнувања. И тоа како една таква девојка го одбрала баш него.

4. Вашата машка страна

Машките секогаш радо би се пофалиле со тоа дека нивната девојка има некои исти хобија со него, на пример играње видеоигри, гледање спортски натпревари и сл.

5. Колку ви е забавно

Мажите често истакнуваат дека обожаваат жени со добра смисла за хумор. Покрај тоа, таквите жените често се спремни и за разни авантури, што е уште еден голем плус. Бидете сигурни дека луѓето околу него знаат колку сте забавно друштво.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар