5 модни совети од Викторија Бекам

Ако на некого треба да се угледате кога станува збор за модните трендови, тогаш тоа со сигурност е Викторија Бекам. Нејзиниот беспрекорен и единствен стил ѝ овозможи таа да почне да гради свој препознатлив моден бренд. Нејзините креации многу брзо ја освоија модната публика ширум светот, а и голем број холивудски дами ги носат нејзините фустани на црвените килими.5 модни совети од Викторија БекамПред кусо време таа отвори и онлајн продавница, во која можат да се купат нејзините последни креации и многу други модни додатоци. Нејзините модни совети секогаш привлекуваат внимание, а ова се само 5 кои таа топло ги препорачува на сите жени.5 модни совети од Викторија Бекам1. Никогаш не излегувајте од дома без модни додатоци. Тие се клучни. Вистинската чанта е синоним за стил.

2. Облекувајте се примерно. Нормално дека ќе носите удобна и широка облека кога ги шетате вашите дечиња.

3. Никогаш не заборавајте ги очилата за сонце дома. Тие го надополнуваат вашиот изглед.

4. Вложете во фармерки. Парчињата облека кои одговараат со фармерки ќе направат истовремено да изгледате опуштено и секси.

5. Не морате баш секогаш да носите високи штикли. Рамните кондури и балетанки исто така можат да бидат подеднакво шик.5 модни совети од Викторија Бекам


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. anonimna Reply

  ne mora sekad da nosite sitkli…rece viktorija bekam hahahah

  • Маја Reply

   Истото го помислив. А и вториов совет ми е сумлив 🙂

 2. Недопирлива Reply

  Викторија Бекам и Џесика Алба мислам имаат најуникатен и најдобар стил, убедливо најдобри се 🙂
  Добри се и советиве. 🙂

Остави коментар