20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

Дали чувствувате дека вашата канцеларија станува досадно место каде што ви недостига позитивност и креативност? Доколку е така, тогаш погледнете ги овие 20 интересни работи што ќе ви помогнат да внесете дополнителна радост и удобност, а со чија помош ќе направите и вашиот работен ден да помине многу побрзо. Овие предмети се креативни, а истовремено и многу функционални, па, дефинитивно ќе сакате да ги поседувате!

1. Лепливи белешки кои се тркалаат

Повеќе немате потреба да ги барате сите оние мали ливчиња расфрлани низ вашето биро.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

2. Флексибилни каиши за складирање

Имајте ги на дофат сите потребни предмети со помош на овие ремени кои дополнително ќе ви заштедат и простор.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

3. Белешки во форма на часовник

Одличен потсетник што ќе ви овозможи никогаш повеќе да не заборавите некој настан или да извршите некоја обврска.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

4. Маса од хартија

Овој производ прави соработувањето и споделувањето идеи да биде многу полесно.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

5. Ролна за белешки

Искористете го точниот износ хартија кој ви е потребен. Навистина одличен дизајн!

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

6. Мини градина

Одличен начин да се опуштите и да додадете позитивна енергија на вашето биро.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

7. Смешни лепливи белешки

Интересен начин за да комуницирате со вашите колеги.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

8. Импровизирана лежалка за вашите нозе

Сонот станува реалност! Одморете си ги стапалата со помош на импровизираната лежалка што ќе ја поставите под вашето биро.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

9. Личен мини фрижидер

Совршен за чување на омилената храна, или пак можеби некои пијалаци.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

10. Скришен прекинувач

Кликнете и скријте ги апликациите и оние содржини кои не се поврзани со работата, во моментот кога ќе поминува вашиот шеф.

20 интересни и функционални додатоци за вашата канцеларија

Погледнете уште 10 интересни идеи на наредната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар