10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

Оваа година ѕвездите беа навистина храбри на црвениот тепих. Додека некои изгледаа совршено, некои сепак и малку претерале. Но ништо не остава поголем впечаток на црвениот тепих од фустаните кои повеќе покажуваат отколку што кријат. Без разлика дали станува збор за провидни фустани или облека со исечени делови, дамите што ги одбрале овие комбинации без сомнение го привлекоа сечие внимание. Во продолжение погледнете некои од најдобрите и најсекси фустаните што имавме можност да ги видиме на црвениот тепих.

1. Ким Кардашијан

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

2. Кендал Џенер

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

3. Рита Ора

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

4. Роузи Хантингтон-Вајтли

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

5. Бела Хадид

10-те најсекси фустани на познатите дами од оваа година

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар