Зошто врне?

Зошто врне?

Ако очекувавте објаснување за оваа природна појава, подобро ѕирнете во учебниците по географија или информирајте се на интернет. Овој пат, причината е објаснета на сладок, но сепак тажен начин.


Зошто врне?Зошто врне?Зошто врне?Зошто врне?Зошто врне?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. sanja Reply

  aaaaaaaaaaaaaaaa

 2. ZHARE Reply

  A значи кога паѓаат громови, значи настанало тепачка вербална помеѓу облаците!? 🙂

 3. Kaika Reply

  Иннтересно 🙂 хахаххахахахах ♥♥ :* 🙂

 4. Kika Reply

  Hahaha Му се скрши срцето ,, 🙁

  :*

 5. KATE Reply

  😀

Остави коментар